Filtru Aer Motor P782879
Dimensiuni:
| Diametru Exterior | 164 mm |
| Diametru Interior | 87 mm |
| Lungime | 371 mm |
| Lungime Totala | 381.9 mm |
| Diametru Gaura Surub | 17 mm |
P782879
Fisa tehnica
| Cod Produs | P782879 |
|---|---|
| Producator | Donaldson |
| Provenienta | Premium |
| Cod Piesă de Origine | 20228300|20228310|V836462568 |