Filtru Aer Motor P771508
Dimensiuni:
| Diametru Exterior | 226.8 mm |
| Diametru Interior | 115.8 mm |
| Lungime | 371.1 mm |
| Lungime Totala | 384 mm |
| Diametru Gaura Surub | 11.2 mm |
P771508
Fisa tehnica
| Cod Produs | P771508 |
|---|---|
| Producator | Donaldson |
| Provenienta | Premium |
| Cod Piesă de Origine | 2165041|80913927|F385202090010|0001770461|DQ08521|AZ26091 |