Filtru Aer Motor P181043
Dimensiuni:
| Diametru Exterior | 307.2 mm |
| Diametru Interior | 196.1 mm |
| Lungime | 508 mm |
| Lungime Totala | 520.7 mm |
| Diametru Gaura Surub | 22.73 mm |
P181043
Fisa tehnica
| Cod Produs | P181043 |
|---|---|
| Producator | Donaldson |
| Provenienta | Premium |
| Cod Piesă de Origine | 35355395|AF1828|9052907 |