Filtru Apa P552071
Dimensiuni:
| Diametru Exterior | 94 mm |
| Dimensiune Filet | 11/16-16 |
| Lungime | 107 mm |
| Diametru Ext Garnitura | 72 mm |
| Diametru Int Garnitura | 62 mm |
P552071
Fisa tehnica
| Cod Produs | P552071 |
|---|---|
| Producator | Donaldson |
| Provenienta | Premium |
| Cod Piesă de Origine | 9672301|J100304|86990977|RE42052|3315116 |