Filtru Combustibil P550248
Dimensiuni:
| Diametru Exterior | 77 mm |
| Dimensiune Filet | M16x1.5 |
| Lungime | 148 mm |
| Diametru Ext Garnitura | 70 mm |
| Diametru Int Garnitura | 61 mm |
P550248
Fisa tehnica
| Cod Produs | P550248 |
|---|---|
| Producator | Donaldson |
| Provenienta | Premium |
| Cod Piesă de Origine | 86555246|J843760|3903202|84299977|87800220|72515734 |