Filtru Combustibil P550690
Dimensiuni:
| Diametru Exterior | 77 mm |
| Dimensiune Filet | M16x1.5 |
| Lungime | 112 mm |
| Diametru Ext Garnitura | 72 mm |
| Diametru Int Garnitura | 62 mm |
P550690
Fisa tehnica
| Cod Produs | P550690 |
|---|---|
| Producator | Donaldson |
| Provenienta | Premium |
| Cod Piesă de Origine | J911213 |