Filtru Combustibil P551039
Dimensiuni:
| Diametru Exterior | 77 mm |
| Dimensiune Filet | M16x1.5 |
| Lungime | 102 mm |
| Diametru Ext Garnitura | 70 mm |
| Diametru Int Garnitura | 60 mm |
P551039
Fisa tehnica
| Cod Produs | P551039 |
|---|---|
| Producator | Donaldson |
| Provenienta | Premium |
| Cod Piesă de Origine | 6667352 |