Filtru Combustibil P550588
Dimensiuni:
| Diametru Exterior | 77 mm |
| Dimensiune Filet | M16x1.5 |
| Lungime | 148 mm |
| Diametru Ext Garnitura | 70 mm |
| Diametru Int Garnitura | 61 mm |
P550588
Fisa tehnica
| Cod Produs | P550588 |
|---|---|
| Producator | Donaldson |
| Provenienta | Premium |
| Cod Piesă de Origine | 1930010|7614100|3132428R2|1174482|3638510M2|F180201060030|26560608|2133943|218100A1|701900A1|01174482|47135706 |