Compresor Electric cu Ulei 3CP Hecht 2353
SKU:
HECHT2353
-
Politica de confidentialitate
-
Termeni si conditii
Compresor Electric cu Ulei 3CP Hecht 2353
Specificatii tehnice
Compresor Electric cu Ulei 3CP Hecht 2353
| Cod Intern | 20252 |
| Cod Produs | HECHT2353 |
| Cod Piesă de Origine | HECHT 2353 |
| Producator | Hecht |
| Provenienta | Piesa de Origine |
| Termen de Livrare | Livrare in 1 - 2 zile |
Scrie o recenzie
| Producator | Hecht |
| Tip motor | electric |
| Tensiune nominala | 220-230 V |
| Frecventa nominala | 50 Hz |
| Putere | 2.2 KW / 3 CP |
| Putere maxima de iesire | 8 bar |
| Putere maxima de aspirare | 316 l/min |
| Volumul rezervorului | 50 l |
| Turatie motor | 2850 rot/min |
HECHT2353
Fisa tehnica
| Cod Produs | HECHT2353 |
|---|---|
| Producator | Hecht |
| Provenienta | Piesa de Origine |
| Cod Piesă de Origine | HECHT 2353 |