Filtru Ulei Motor P554407
Dimensiuni:
| Diametru Exterior | 93 mm |
| Dimensiune Filet | 3/4-16 |
| Lungime | 174 mm |
| Diametru Ext Garnitura | 72 mm |
| Diametru Int Garnitura | 63 mm |
P554407
Fisa tehnica
| Cod Produs | P554407 |
|---|---|
| Producator | Donaldson |
| Provenienta | Premium |
| Cod Piesă de Origine | 701899A1|1472220|1472250|3541580M1|1447031M2|0001472220|D2NN6714C|2654407|3214797R1|2654401 |