Filtru Aer Motor P770678
Dimensiuni:
| Diametru Exterior | 151.1 mm |
| Diametru Interior | 123.1 mm |
| Lungime | 381 mm |
| Diametru Gaura Surub | 16.76 mm |
P770678
Fisa tehnica
| Cod Produs | P770678 |
|---|---|
| Producator | Donaldson |
| Provenienta | Premium |
| Cod Piesă de Origine | F35807241 |