Filtru Aer Motor P771562 P130763
Dimensiuni:
| Diametru Exterior | 173.6 mm |
| Diametru Interior | 107.4 mm |
| Lungime | 254 mm |
| Lungime Totala | 266.7 mm |
| Diametru Gaura Surub | 17 mm |
P771562
Fisa tehnica
| Cod Produs | P771562 |
|---|---|
| Producator | Donaldson |
| Provenienta | Premium |
| Cod Piesă de Origine | AT33363 |