Filtru Aer Motor P181088
Dimensiuni:
| Diametru Exterior | 164.1 mm |
| Diametru Interior | 86.9 mm |
| Lungime | 339.9 mm |
| Lungime Totala | 352.6 mm |
| Diametru Gaura Surub | 8.38 mm |
P181088
Fisa tehnica
| Cod Produs | P181088 |
|---|---|
| Producator | Donaldson |
| Provenienta | Premium |
| Cod Piesă de Origine | AZ20623|6766001|161100190028|2165044|3146939R1|F182200090010|C172253|DQ24941 |