Filtru Aer Motor P181137
Dimensiuni:
| Diametru Exterior | 241.2 mm |
| Diametru Interior | 131.6 mm |
| Lungime | 481.4 mm |
| Lungime Totala | 494.1 mm |
| Diametru Gaura Surub | 10.41 mm |
P181137
Fisa tehnica
| Cod Produs | P181137 |
|---|---|
| Producator | Donaldson |
| Provenienta | Premium |
| Cod Piesă de Origine | F291200090100|4134403|2165059|0006431691|AZ48195|80753486|6431691|86509128|753486|AF4060 |