Filtru Aer Motor P952779
Dimensiuni:
| Diametru Exterior | 160.8 mm |
| Diametru Interior | 91 mm |
| Lungime | 347.5 mm |
| Lungime Totala | 347.5 mm |
P952779
Fisa tehnica
| Cod Produs | P952779 |
|---|---|
| Producator | Donaldson |
| Provenienta | Premium |
| Cod Piesă de Origine | 84479228 |