Filtru Aer Motor P783729
Dimensiuni:
| Diametru Exterior | 252 mm |
| Diametru Interior | 154 mm |
| Lungime | 395 mm |
| Lungime Totala | 407 mm |
| Diametru Gaura Surub | 17 mm |
P783729
Fisa tehnica
| Cod Produs | P783729 |
|---|---|
| Producator | Donaldson |
| Provenienta | Premium |
| Cod Piesă de Origine | 89846494 |