Filtru Combustibil P550774
Dimensiuni:
| Diametru Exterior | 93 mm |
| Dimensiune Filet | 7/8-14 |
| Lungime | 174 mm |
| Diametru Ext Garnitura | 72 mm |
| Diametru Int Garnitura | 62 mm |
P550774
Fisa tehnica
| Cod Produs | P550774 |
|---|---|
| Producator | Donaldson |
| Provenienta | Premium |
| Cod Piesă de Origine | 87360565|87360572 |