Filtru Combustibil P550904
Dimensiuni:
| Diametru Exterior | 96 mm |
| Dimensiune Filet | M16x1.5 |
| Lungime | 184 mm |
| Diametru Ext Garnitura | 72 mm |
| Diametru Int Garnitura | 62 mm |
P550904
Fisa tehnica
| Cod Produs | P550904 |
|---|---|
| Producator | Donaldson |
| Provenienta | Premium |
| Cod Piesă de Origine | 87519301|47450038|87592171|87592170|84348882 |