Filtru Ulei Motor P551297
Dimensiuni:
| Diametru Exterior | 93 mm |
| Dimensiune Filet | 1-12 |
| Lungime | 175 mm |
| Diametru Ext Garnitura | 72 mm |
| Diametru Int Garnitura | 63 mm |
P551297
Fisa tehnica
| Cod Produs | P551297 |
|---|---|
| Producator | Donaldson |
| Provenienta | Premium |
| Cod Piesă de Origine | 6002115213|1931172 |