Filtru Ulei Hidraulic P764607
Dimensiuni:
| Diametru Exterior | 108 mm |
| Dimensiune Filet | M40x2 |
| Lungime | 259 mm |
| Diametru Ext Garnitura | 103 mm |
| Diametru Int Garnitura | 93 mm |
P764607
Fisa tehnica
| Cod Produs | P764607 |
|---|---|
| Producator | Donaldson |
| Provenienta | Premium |
| Cod Piesă de Origine | 244193200|090008618 |