Filtru Ulei Hidraulic P176207
Dimensiuni:
| Diametru Exterior | 119.4 mm |
| Dimensiune Filet | 1 3/4-12 |
| Lungime | 193 mm |
| Diametru Ext Garnitura | 86 mm |
| Diametru Int Garnitura | 78.97 mm |
P176207
Fisa tehnica
| Cod Produs | P176207 |
|---|---|
| Producator | Donaldson |
| Provenienta | Premium |
| Cod Piesă de Origine | RE273801|11882353|9706161 |