Filtru Ulei Motor P559129
Dimensiuni:
| Diametru Exterior | 107 mm |
| Dimensiune Filet | M30x1.5 |
| Lungime | 168 mm |
| Diametru Ext Garnitura | 99 mm |
| Diametru Int Garnitura | 90 mm |
P559129
Fisa tehnica
| Cod Produs | P559129 |
|---|---|
| Producator | Donaldson |
| Provenienta | Premium |
| Cod Piesă de Origine | CV2473 |