Filtru Ulei Motor P553191
Dimensiuni:
| Diametru Exterior | 108 mm |
| Dimensiune Filet | 1 1/8-16 |
| Lungime | 262 mm |
| Diametru Ext Garnitura | 99 mm |
| Diametru Int Garnitura | 90 mm |
P553191
Fisa tehnica
| Cod Produs | P553191 |
|---|---|
| Producator | Donaldson |
| Provenienta | Premium |
| Cod Piesă de Origine | 466634|JX1023A |