Filtru Ulei Motor P551910
Dimensiuni:
| Diametru Exterior | 97.5 mm |
| Dimensiune Filet | M92x2.5 |
| Lungime | 151 mm |
| Diametru Ext Garnitura | 92.85 mm |
| Diametru Int Garnitura | 87.83 mm |
P551910
Fisa tehnica
| Cod Produs | P551910 |
|---|---|
| Producator | Donaldson |
| Provenienta | Premium |
| Cod Piesă de Origine | RE539279 |