Filtru Ulei Motor P554770
Dimensiuni:
| Diametru Exterior | 76 mm |
| Dimensiune Filet | 3/4-16 |
| Lungime | 120 mm |
| Diametru Ext Garnitura | 70 mm |
| Diametru Int Garnitura | 60 mm |
P554770
Fisa tehnica
| Cod Produs | P554770 |
|---|---|
| Producator | Donaldson |
| Provenienta | Premium |
| Cod Piesă de Origine | 3147441R92|1521332431 |