Filtru Ulei Motor P551100
Dimensiuni:
| Diametru Exterior | 93 mm |
| Dimensiune Filet | M27x2 |
| Lungime | 168 mm |
| Diametru Ext Garnitura | 72 mm |
| Diametru Int Garnitura | 62 mm |
P551100
Fisa tehnica
| Cod Produs | P551100 |
|---|---|
| Producator | Donaldson |
| Provenienta | Premium |
| Cod Piesă de Origine | 84228488|707209A1 ,2854749|6005031029|2854751|5399594 |