Filtru Ulei Motor P550596
Dimensiuni:
| Diametru Exterior | 118 mm |
| Dimensiune Filet | 1 1/2-12 |
| Lungime | 205 mm |
| Diametru Ext Garnitura | 110 mm |
| Diametru Int Garnitura | 98 mm |
P550596
Fisa tehnica
| Cod Produs | P550596 |
|---|---|
| Producator | Donaldson |
| Provenienta | Premium |
| Cod Piesă de Origine | 1132402321|AT308576|4448336|1132402322 |