Filtru Ulei Motor P502007
Dimensiuni:
| Diametru Exterior | 68 mm |
| Dimensiune Filet | M20x1.5 |
| Lungime | 85 mm |
| Diametru Ext Garnitura | 64 mm |
| Diametru Int Garnitura | 56 mm |
P502007
Fisa tehnica
| Cod Produs | P502007 |
|---|---|
| Producator | Donaldson |
| Provenienta | Premium |
| Cod Piesă de Origine | 12915035151|001039891|947941|000947941 |