Filtru Ulei Motor P554105
Dimensiuni:
| Diametru Exterior | 119 mm |
| Dimensiune Filet | 1 1/2-16 |
| Lungime | 298 mm |
| Diametru Ext Garnitura | 110 mm |
| Diametru Int Garnitura | 98 mm |
P554105
Fisa tehnica
| Cod Produs | P554105 |
|---|---|
| Producator | Donaldson |
| Provenienta | Premium |
| Cod Piesă de Origine | 12335 |