Filtru Aer Motor P532931
Dimensiuni:
| Diametru Exterior | 275.7 mm |
| Diametru Interior | 165 mm |
| Lungime | 177.8 mm |
| Lungime Totala | 190.5 mm |
| Diametru Gaura Surub | 17 mm |
P532931
Fisa tehnica
| Cod Produs | P532931 |
|---|---|
| Producator | Donaldson |
| Provenienta | Premium |
| Cod Piesă de Origine | AH115833 |