Filtru Ulei Motor P550920
Dimensiuni:
| Diametru Exterior | 93 mm |
| Dimensiune Filet | M24 x 1.5 |
| Lungime | 200 mm |
| Diametru Ext Garnitura | 72 mm |
| Diametru Int Garnitura | 62 mm |
P550920
Fisa tehnica
| Cod Produs | P550920 |
|---|---|
| Producator | Donaldson |
| Provenienta | Premium |
| Cod Piesă de Origine | 4226293M1|7988220 |