Filtru Ulei Hidraulic P550148
Dimensiuni:
| Diametru Exterior | 128.9 mm |
| Dimensiune Filet | 1 1/4 |
| Lungime | 180.2 mm |
| Diametru Ext Garnitura | 106.8 mm |
| Diametru Int Garnitura | 97 mm |
P550148
Fisa tehnica
| Cod Produs | P550148 |
|---|---|
| Producator | Donaldson |
| Provenienta | Premium |
| Cod Piesă de Origine | 04439569|80457412|44524010|6794330 |