Filtru Ulei Hidraulic P763535
Dimensiuni:
| Diametru Exterior | 97 mm |
| Dimensiune Filet | 1 3/8-12 |
| Lungime | 240 mm |
| Diametru Ext Garnitura | 70.15 mm |
| Diametru Int Garnitura | 63.1 mm |
P763535
Fisa tehnica
| Cod Produs | P763535 |
|---|---|
| Producator | Donaldson |
| Provenienta | Premium |
| Cod Piesă de Origine | 47131180|81863799 |