Filtru Ulei Hidraulic P763668
Dimensiuni:
| Diametru Exterior | 135.3 mm |
| Dimensiune Filet | 1 1/2-16 |
| Lungime | 308 mm |
| Diametru Ext Garnitura | 110.5 mm |
| Diametru Int Garnitura | 100.3 mm |
P763668
Fisa tehnica
| Cod Produs | P763668 |
|---|---|
| Producator | Donaldson |
| Provenienta | Premium |
| Cod Piesă de Origine | SH64231|CA25002|MF0495133|WD1314517|SP9230SM10 |