Filtru Combustibil P551311
Dimensiuni:
| Diametru Exterior | 93 mm |
| Dimensiune Filet | 1-14 |
| Lungime | 233 mm |
| Diametru Ext Garnitura | 72 mm |
| Diametru Int Garnitura | 62 mm |
P551311
Fisa tehnica
| Cod Produs | P551311 |
|---|---|
| Producator | Donaldson |
| Provenienta | Premium |
| Cod Piesă de Origine | 1R0749 |